Çantë me rrip të modifikueshëm Mango

SKU: 17034056

Çantë e vogël supi me një rrip zinxhiri dhe një rrip të ndashëm

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi që mbyllet me zinxhir në pjesën e sipërme, me një rrip zinxhiri dhe një rrip supi të rregullueshëm e të ndashëm .100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë