Çantë me rrip zinxhiri Carpisa

2800L

SKU: BC941101S20

Çantë e vogël supi me dizajn statik dhe rrip zinxhiri

Bezhë
Blu
E bardhe
E kuqe
E zeze
Gold
Rozë
Silver
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me dizajn statik në formë drejtkëndori, me rrip zinxhiri dhe mbyllje metalike. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

, , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit