Çantë me rrip zinxhiri Carpisa

2200L

SKU: BC940401S20

Çantë e vogël supi që mbyllet në formë zarfi mebuton magnetik

4X16X12
bezhe
blu
Blu e erret
Blu e hapur
E kuqe
E verdhe
E zeze
gri
jeshile
Portokalli
roze
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë e vogël supi që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik dhe me rrip zinxhiri që mund të ndahet. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , , , , , , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë