Çantë me rrip zinxhiri Carpisa

2800L

SKU: BC940801S20

Çantë e vogël supi që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik

4X21X14
Blu
E kuqe
E verdhë
E zeze
Portokalli
Rozë
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi që mbyllet në formë zarfi me buton magnetik dhe me rrip zinxhiri që mund të ndahet. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit