Çantë me rrip zinxhiri Mango

SKU: 87110050

Çantë me mbyllje magnetike

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me rrip të gjata gjysmë-zinxhiri, me formë të rregullt katrore dhe mbyllje me magnet. 100% Imitim lekure

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA