Çantë me rrip zinxhiri Parfois

3990L

SKU: 189187

Çantë e vogël supi që mbyllet në formë zarfi dhe me tegela të qepur

s
E bardhe
kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë e vogël supi me rrip zinxhiri, mbyllje në formë zarfi dhe me tegela të qepur gjeometrik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë