Çantë me strukturë thurje kashte Mango

SKU: 87085664

Çantë supi e thurur me dorë dhe me rripa me detaj nyje të lidhur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi e punuar me dorë me tekturë kashte të thurur dhe me dy rripa supe me detaje nyjesh të lidhura. 95% Leter kashte, 05% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA