Çantë me tegela, Parfois

SKU: 198694_WT

Çantë me tegela, me rrip zinxhir silver. Me rrip të gjatë rezervë.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë me tegela, me rrip zinxhir silver. Me rrip të gjatë rezervë. Përmasat: 23x14x7cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë