Çantë me tegela, Parfois

SKU: 200690_BK

Çantë me tegela, me rrip me zinxhir.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë me tegela, me rrip me zinxhir. Përmasat 30x20x8cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë