Çantë me teksturë kashte Parfois

2790L

SKU: 187444

Çantë multifunksionale me teksturë kashte të thurur

m
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë multifunksionale me teksturë kashte të thurur dhe shirita anësorë me ngjyra të ndryshme. 90% Kashtë, 10% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë