Çantë me teksturë kashte Parfois

3990L

SKU: 188126

Çantë me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të ndashëm supi

s
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë me teksturë thurjeje dhe me thekë të varur, me dy mbajtëse dore dhe një rrip të gjatë e të ndashëm supi. 80% Letër, 15% Poliuretan, 5% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë