Çantë me teksturë kashte Parfois

SKU: 176248

Çantë supi me teksturë të kombinuar lëkure dhe kashte të thurur

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë me dy mbajtëse dore dhe një rrip supi; dizajn me teksturë të kombinuar lëkure me efekt krokodili dhe kashte të thurur; mbyllje me zinxhir. 100% Lino

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë