Çantë me thurje, Carpisa

2800L

SKU: BGA58703442

Çantë supi me thurje me dy tonalitete dhe mbyllje me zinxhir

Bezhë
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me thurje me dy tonalitete dhe mbyllje me zinxhir, me përmasa 13x33x31cm. 100% Polipropilen

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë