Çantë me thurje, Parfois

4403L

SKU: 195646_SW

Çantë supi me thurje me dy tonalitete dhe mbyllje me buton magnetik

m
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë supi me thurje me dy tonalitete dhe mbyllje me buton magnetik, me përmasa 36x30x13cm. 90% Pambuk 10% Lesh

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë