Çantë me tre tonalitete Parfois

2190L

SKU: 191817_CA

Çantë supi me tre tonalitete

m
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë supi me tre tonalitete, efekt lëkurë dhe mbyllje me zinxhir. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë