Çantë najloni me pendan, Parfois

3990L

SKU: 204162_CA

Çantë najloni me pendan, dhe rrip të gjatë të rrehullueshëm.

s
Kamel
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë najloni me pendan, dhe rrip të gjatë të rrehullueshëm.20% Poliuretan, 80% Poliestër

Sipas markës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë