Çantë najloni me tegela Parfois

1495L

SKU: 187754

Çantë supi me rrip zinxhiri

XS
E verdhe
E zeze
jeshile
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi me teksturë najloni dhe me tegela të qepur, mbyllje në formë kapaku me mbërthim metalik dhe me rrip zinxhiri. 80% Poliester, 20% Imitim lekure

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë