Çantë najloni Parfois

SKU: 187932

Çantë me teksturë najloni dhe me disa xhepa

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë crossbody me teksturë najloni, me disa xhepa me zinxhir dhe me rrip me gjatësi të rregullueshme, dhe një kuletë të vogël të varur tek rripi 100% Najlon

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë