Çantë najloni, Parfois

SKU: 194732_MD

Çantë najloni me printe shumëngjyrëshe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë najloni me printe shumëngjyrëshe, mbyllje me zinxhir, me përmasa 23x21x13cm. 90% Poliestër 10% Poliuretan

Sipas markës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas ngjyrës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Përzgjidh masën

Sipas masës