Çantë najloni Springfield

2445L

SKU: 8522240

Çantë shpine najloni me mbyllje me kordon shtrëngues dhe tokëz metalike

U
Jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine najloni me mbyllje me kordon shtrëngues dhe tokëz metalike, me dy xhepa të jashtëm me zinxhir,100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë