Çantë në formë drejtkëndore Carpisa

2800L

SKU: BT988105941

Çantë supi me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm

2X28X19
E verdhe
E zeze
jeshile
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë supi në formë drejtkëndore dhe me rrip të rregullueshëm, mbyllje me zinxhir dhe me një xhep të jashtëm. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë