Çantë në formë rrethore Mango

SKU: 87033261

Çantë e vogël dore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë e vogël dore në formë rrethore, me dy rripa me gjatësi të ndryshme dhe mbyllje me magnet. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA