Çantë nga linja Jinger,CARPISA

2100L

SKU: BSA61403442

Çantë për femra nga linja Jinger nga Carpisa në ngjyrë solide me germë të stampuar.

Bezhë
Blu
E zeze
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë për femra nga linja Jinger nga Carpisa në ngjyrë solide me germë të stampuar. Një model i rehatshëm dhe i gjithanshëm, me mbyllje zinxhir, i cili mund të mbahet mbi supe.

Materiali: Lëkurë-sintetike
Thellësia (cm): 6.5
Gjatësia (cm): 14.5
Gjerësia (cm): 20.5

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë