Çantë nga linja Lulù,CARPISA

2500L

SKU: BSA50201442

Çantë nga linja Lulù nga Carpisa me ngjyrë solide, me brendësi të veshur me pëlhurë me logo. Kapaku, me një rrip supe me model të rregullueshëm, ka nga brenda zinxhirët praktik dhe disa xhepa për të organizuar më mirë objektet që do të transportohen.

Bezhë
E bardhe
E zeze
Kafe
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Material sintetik
Thellësia (cm): 6
Gjatësia (cm): 17
Gjerësia (cm): 23

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë