Çantë nga linja Sibila,CARPISA

2940L

SKU: BTA50706442

Modeli përmban një rrip praktik të rregullueshëm dhe shumë ndarje për organizim të përsosur.

Blu
E zeze
Koral
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Materiali: Pëlhurë
Thellësia (cm): 11.5
Gjatësia (cm): 18
Gjerësia (cm): 25.5

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë