Cantë Okaidi

SKU: 50792

Cantë e punuar me thurje, me dy rripa dore

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Cantë e punuar me thurje, me dy rripa dore dhe një rrIp të gjatë supi .100% Letër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë