Çantë pambuku me tegela Mango

4193L

SKU: 87084057

Çantë supi me zinxhir, dizajn me tegela të qepur

99
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë supi me përbërje pambuku dhe mbyllje magnetike, me rrip zinxiri, dizajn me tegela të qepur dhe me dy hapje të brendshme. 50% Pambuk i ricikluar, 50 % Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA