Çantë për celular, Parfois

3090L

SKU: 205312_EC

Çantë për celular me disa ndarje dhe xhepa. Me rrip të gjatë.

m
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Çantë për celular me disa ndarje dhe xhepa. Me rrip të gjatë. Përmasat: 12x18x2cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë