Çantë për telefon me rrip supi Parfois

SKU: 186114

Çantë për telefon me rrip për mbajtje në sup dhe me një xhep me zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë për telefon me një rrip për mbajtje në sup, me një xhep me zinxhir dhe me disa hapje për mbajtje kartash. 100% Poliester

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë