Çantë plazhi e thurur Carpisa

SKU: BM998001441

Çantë supi me teksturë kashte të thurur dhe xhep të jashtëm me ngjyrë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çantë plazhi me rripa me gjatësi të ndryshme, dizajn me teksturë thurjeje, me rripa dhe një xhep të jashtëm me teksturë lëkure dhe me ngjyrë. 100% Letër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë