Çantë pochete për mbrëmje, Carpisa

4800L

SKU: BCB75601543

Çantë pochete për mbrëmje, me temina dhe rrip zinxhir.

E zeze
Turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë pochete për mbrëmje, me temina dhe rrip zinxhir. Përmasat: 10X23X17cm.100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë