Cante – Prenatal ,GIORDANI

5190L

SKU: 8054688009031

Cante

2 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çanta e ndërrimit, me rrip të ndryshueshëm të lëvizshëm, lahet në lavatriçe në 30 °, mund të lidhet me karrocën e shëtitjes dhe ka rripin fiks të shpatullave.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020