Cante – Prenatal ,GIORDANI

4152L

SKU: 8054688009338

Cante

3 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Çanta Mamy është e plotë me të gjitha komoditetet dhe ju lejon të keni në dispozicion gjithçka që ju nevojitet për daljet tuaja të para me fëmijën tuaj. Me pëlhurë lëvizëse që mund të hiqet, lahet në lavatriçe në 30 °C, mund të ngjitet në karrocën e shëtitjes dhe ka rripin e fiksuar të shpatullave.

Përzgjidhni markën

Season

BAZIKE