Cante – Prenatal ,GIORDANI

5992L

SKU: 8054688007648

Cante

7 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Canta me xhepa është e plotë me të gjitha komoditetet dhe ju lejon të keni gjithçka që ju nevojitet për daljet tuaja të para me fëmijën tuaj në dorë.
Canta është tashmë e kompletuar me një heqje të lëvizshme për ndryshim, që lahet me lavatriçe në 30 °.
Karakteristika të tjera: xhep izotermal i heqshëm; xhep peshqir me enë plastike; Rrip i bashkueshëm dhe bashkues i lëvizshëm për të siguruar çantën në kornizën e karrocës.

Përzgjidhni markën

Season

BAZIKE