Cante – Prenatal ,ITALBABY

9990L

SKU: 8022788288007

Cante

1 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Baganta Italbaby Mamma Sogni D’oro është çanta e re që mund të bartet me dorë, mbi supe ose bashkangjitur në çdo skelet karroce shëtitëse falë grepave të integruar universale. Materiali i butë dhe velvet në prekje është i kombinuar me një formë moderne dhe fjalia “Çanta e vogël e arushave” e cila pasuron këtë çantë së bashku me xhepat, dhe fashatoren e palosshme që ndërroni bebin.

Përzgjidhni markën

Season

VJESHTE-DIMER 2020