Çantë profesionale biznesi, Carpisa

20400L

SKU: BPB68304543

Çantë profesionale biznesi, nga linja Attitude Pro prej lëkure.
Karakteristikat:
Ndarja kryesore me mbyllje zinxhir dhe disa xhepa të brendshëm
Ndarja e pasme për laptop 16 ”
Xhep i jashtëm në panelin e përparmë
Rrip supe i rregullueshëm dhe i lëvizshëm
Dorezat në pjesën e sipërme të çantës
Shirit të sistemit të karrocave në anën e pasme.

Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Lëkurë 100 % , Permasat:9X38X28

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë