Çantë profesionale pune, Carpisa

9600L

SKU: BSB67004543

Çantë profesionale pune, nga linja Impact Pro nga Carpisa e punuar me materiale të ndryshme lëkure të buta imitim, njëra e lëmuar dhe tjetra granate për të përftuar një kontrast material interesant, i cili i jep një motiv dekorativ linjës dhe i jep asaj një pamje bashkëkohore dhe urbane.
Pajisur me dy ndarje me mbyllje zinxhir, xhepa të ndryshëm të brendshëm për të organizuar më mirë aksesorët dhe dokumentet tuaja, ndarje për pc dhe tabletë 14″ , doreza dhe rrip supe të rregullueshme dhe të lëvizshme, portë USB dhe rrip rrjetë në anën e pasme për sistemin e karrocave (sistemi i lidhjes së karrocave) .

Blu
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga:Poliuretan 100 % , Permasat:8X38X28

Sipas markës

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë