Çantë e madhe Mango

2093L

SKU: 87095645

Çantë supi

99
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë shopper me madhësi mesatare, me qepje dekoruese, rrip të dyfishtë, mbyllje me zinxhir dhe veshje lëkure. 55% Poliuretan, 45% Lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi