Çantë e madhe Mango

SKU: 87045646

Çantë supi

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Dërgesat

Çantë shopper me madhësi mesatare, me qepje dekoruese, rrip të dyfishtë, mbyllje me zinxhir dhe veshje lëkure. 55% Poliuretan, 45% Lëkurë

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA