Çantë shpine Carpisa

8400L

SKU: BT991806941

Çantë shpine, me rripa me gjatësi të rregullueshme, me një mushama për të mbuluar Çantën gjatë ditëve me shi

17X29X45
E kuqe
E zeze
Ulliri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine, me rripa me gjatësi të rregullueshme, me një mushama për të mbuluar çantën gjatë ditëve me shi, me mbyllje me zinxhir, e përshtatshme për mbajtjen e laptopit dhe tabletit. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

,

Sipas sezonit