Çantë shpine Carpisa

SKU: BSA50804442

Çantë shpine efekt lëkurë, e linjës Flavia

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë shpine efekt lëkurë, e linjës Flavia, dizajn me printe logo-je, mbyllje me zinxhir. Me përmasa 11x23x27. 100% PVC

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë