Çantë shpine Carpisa

2800L

SKU: BSA07001541

Çantë shpine efekt lëkurë, me dy rripa me gjatësi të rregullueshme

15X29X36
E bardhe
E zeze
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine efekt lëkurë, me dy rripa me gjatësi të rregullueshme, me mbyllje me zinxhir dhe me një xhep në pjesën e jashtme. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë