Çantë shpine Carpisa

2500L

SKU: BS998302541

Çantë shpine efekt lëkurë, me rrip me gjatësi të rregullueshme për mbajtjen në shpinë dhe me dy rripa të shkurtër për mbajtjen në dorë

12X23X27
E zeze
Krem
Lejla
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine efekt lëkurë, me rrip me gjatësi të rregullueshme për mbajtjen në shpinë dhe me dy rripa të shkurtër për mbajtjen në dorë, mbyllje me zinxhir dhe me disa xhepa në pjesën e jashtme. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë