Çantë shpine Carpisa

3150L

SKU: BSA16203541

Çantë shpine me mbyllje me zinxhir

14X27X35
Blu
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine me mbyllje me zinxhir dhe me disa xhepa në pjesën e jashtme. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë