Çantë shpine Carpisa

3500L

SKU: BSA36703541

Çantë shpine efekt lëkurë

16X25X27
Bezhe e lehte
E zeze
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Çantë shpine efekt lëkurë, me mbyllje me kordon shtrënguesh dhe buton magnetik. 100% Poliuteran

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë