Çantë shpine Carpisa

2500L

SKU: BSA39602442

Çantë shpine efekt lëkurë e linjë Giulietta

11X23X25
E kuqe
E zeze
Roze e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Çantë shpine efekt lëkurë e linjë Giulietta, dizajn me detaje zemrash, mbyllje me zinxhir dhe buton magnetik. 100% Poliuretan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit