Çantë shpine Carpisa

5600L

SKU: BSA53303942

Çantë shpine për meshkuj e linjës The Range Alfa Go

E zeze
Gri
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Çantë shpine për meshkuj e linjës The Range Alfa Go, me disa xhepa dhe mbyllje me zinxhir. Me përmasa 12x29x41. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë