Çantë shpine Carpisa

7840L

SKU: BT732503C00

Çantë shpine me portë USB

19X30X46
E verdhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Çante shpine e madhe, model teknik me një portë USB, me mbajtëse ergonomike dhe rripa shpine me gjatësi të rregullueshme. Me disa xhepa të jashtëm dhe ndarje për organizimin e sendeve brenda. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

19X30X46, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

BAZIKE

Përzgjidhni gjininë

UNISEX