Çantë shpine Carpisa

6860L

SKU: BT732504C00

Çantë shpine në formë katrore

16X30X51
E verdhe
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:
Dërgesat

Çantë shpine me mbyllje të dyfishtë me zinxhir dhe tokëz plastike. Me mbajtëse në pjesën e sipërme dhe rripa shpine të rregullueshëm, ndarje të brendshme për organizimin e sendeve. 100% Poliuretan

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

16X30X51, MASE STANDARTE

Color Filter

E VERDHE, E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

BAZIKE

Përzgjidhni gjininë

UNISEX