Çantë shpine e madhe, Carpisa

7200L

SKU: BSB66302543

Çantë shpine e madhe, nga linja Greta në lëkurë imitim të grimcuar.
Modeli me formë drejtkëndëshe është i pajisur me 3 ndarje, 2 prej të cilave mbyllen me zinxhir dhe njëra me magnet të dyfishtë. Ndarja e pasme është ideale për të mbajtur I-Pad. Çanta e shpinës është gjithashtu e pajisur me rripa të rregullueshëm supe dhe disa xhepa të brendshëm dhe të jashtëm.

Bezhë
E zeze
Kafe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Përbëhet nga: 100 % Poliuretan , Përmasat: 14X26X34

Sipas markës

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë